Odkazy

Kluby ČR

English Cocker Spaniel - www.cocker.cz
KCHLS - www.kchls.cz
ČMKU - www.cmku.cz


Chovatelské stanice anglických kokršpanělů Česká republika

Black Petrs - www.cocker.cz/blackpetrs
Brakemon - www.cocker.cz/brakemon
Dermott - www.dermott.cz
From Moonlight Valley - www.moonlight-valley.com
Golden Janyt - www.goldenjanyt.com
Kokrus - www.kokrus.cz
Meocammeo - www.cocker.cz/meocammeo
Nutwish - www.cocker.cz/nutwish
Od Bukové studánky - www.bukova-studanka.cz
Rosmery - www.rosmery.cz
Sant Tulip - santtulip.xf.cz
Shanti Navaro - www.shantinavaro.xf.cz
Schonez - www.cocker.cz/schonez
Skar-Line - www.skarline.cz
Solar Valley - www.englishcocker.cz
Waging tail - www.cocker.cz/waging_tail
Wamakaskan - www.wamakaskan.com
Z Čertorájů - www.cocker.cz/z_certoraju
Z Chalupecké louky - www.kokrspanel.cz
Z Karpentné - www.zkarpentne.cz
Z Petrovy pálenky - www.cockerspaniels.cz
Z Vejminku - www.cockers.cz
Ze Země Pipikel - www.pipikel.xf.cz


Chovatelské stanice anglických kokršpanělů Velká Británie

Charbonnel - www.charbonnelcockers.co.uk
Claramand - www.claramand.force9.co.uk
Delindere - www.delindere.f9.co.uk
Freshet - www.freshetcockers.co.uk
Lourisma - www.lourisma.co.uk
Powerscourt - www.powerscourt-cockers.com


Jiné zajímavé odkazy

Agility - www.agility.cz
Americký kokršpaněl - kokrspanel.sweb.cz
Americký kokršpaněl - sweb.cz/niris.ak
Anglický kokršpaněl - cody.dharma.cz/
Anglický kokršpaněl - www.imates.cz
Anglický kokršpaněl - www.stenata.cz/benji/onas.htm
Anglický kokršpaněl - www.edgar.unas.cz
Anglický kokršpaněl - home.tiscali.cz:8080/bronzo
Anglický kokršpaněl - www.cocker.cz/jeto
Anglický kokršpaněl - www.zozamockehoparku.sk
Anglický špringršpaněl - www.tiferetkennel.com
Bernský salašnický pes - www.doubekbsp.cz
Bordeauxská doga - www.doguedebordeaux.cz
Bordeauxská doga - www.nerokardinale.net
Cane Corso - www.razdva.cz/peet
Cane Corso - www.canecorsovalentina.websnadno.cz
Cane Corso - chicory-canecorso.cz
Kavalír king charles španěl - www.hvezdaprokyon.wz.cz
Kavkazský pastevecký pes - www.chov-st-listicka.cz
Labradorský retriever - www.odluzaneckehoparku.cz
Lovecká psí škola - www.horys-lov.cz
Maďarský ohař - fergi.wz.cz
Německá doga - www.atheneum.republika.pl
Německá doga - www.nemeckedogy.cz
Německá doga - www.bohemiaabrus.cz
Pitbull - www.pitbullseden.cz
Setři a ohaři - www.damakrkonose.com
Spinone - www.cynopolis.sk
Výmarský ohař - www.shefis.com
Výmarský ohař - www.anouk.unas.cz
Výmarský ohař - vymaracek-matysek.wz.cz
Výmarský ohař - www.vymarskyohar.com
Výmarský ohař, Český fousek a Spinone - www.blafik.estranky.cz
Zlatý retriever - www.goldyforever.cz
Zlatý retriever - www.retrivrzuzka.wz.cz

Jeden z mých synovců - www.gaj.cz
Teraristika - www.stormik.cz

(c) 2005 Through the rain
Administrace